Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Znajdujesz się w: Strona główna / Gmina / Sołectwa / Rady sołeckie

Rady sołeckie

 

WYKAZ

SOŁTYSÓW I SKŁADY OSOBOWE RAD SOŁECKICH

MIASTA I GMINY WYSOKA

KADENCJA 2015-2019

 

Lp.

Sołectwo

Imię i nazwisko sołtysa

Skład

Rady Sołeckiej

1.

Bądecz

Dorota Pfitzner

Bądecz 16/18

                                                                                                

1. Piotr Wójtowicz - przewodniczący,   (Bądecz 88)

2.Stanisław Grzybowski

3.   Adam Jeske

4.   Dariusz Mantaj

5.   Anna Drzazga

2.

Czajcze

Stanisław Mrotek

Czajcze 37

1.   Jerzy Kowalski – przewodniczący, (Czajcze 81)

 

2.Robert  Grzonka

3. Roman Truty

4. Jan Jóźwina

5.  Marian Szymaniak

3.

Jeziorki Kosztowskie

Marek Plewa

Jeziorki Kosztowskie 44

1.   Krzysztof Polowy – przewodniczący, (Jeziorki Kosztowskie  55)

2.   Monika Karnowska

3.   Paweł Karnowski

4.   Łukasz  Lewicz

5.   Kamil Szczepański

4.

Kijaszkowo

Mariusz Kleczka

Kijaszkowo 21

1.Elżbieta   Hoffmann  przewodnicząca,  (Młotkowo 32/1)

2.   Mieczysław Szynal

3.   Tomasz Uliczka

5.

Młotkowo

Ireneusz Kowalski

Młotkowo 20/3

1.   Dawid Chrapkowski – przewodniczący, (Młotkowo 15 a)

 

2.Agnieszka Czeszewska

3.   Remigiusz Głąbicki

4.   Aldona Jarmołowicz

5.   Robert  Kowalski

6.

Mościska

Wojciech Skwarski

Mościska 17/6

1.   Tadeusz Spławski – przewodniczący,( Mościska 17/6)

 

2.   Ireneusz Napierała

3.   Przemysław Niemczyński

4.   Irena Kabat

5.   Aldona Andrzejewska

 

 

7.

Rudna

Bernard Palicki

Rudna 15

1. Grzegorz Paliński –    przewodniczący, (Rudna 13)

2.  Zbigniew Tatera

3.  Andrzej Grochalski

8.

Stare

Edmund Fonferek

Stare 7

1.   Jolanta Węgrzyn – przewodnicząca,  (Stare  6)

 

2Bernard   Gruszka

3.  Marcin Kowalski

4.  Paweł Ryczek

5.  Andrzej Winiarski

9.

Tłukomy

Bogusław Turkowiak

Tłukomy 32

1.   Andrzej Goliński – przewodniczący, (Tłukomy 32)

 

2Czesław   Barańczyk

3.   Damian Budnik

4.   Tadeusz Kobierowski

5.   Roman Zartt

10.

Wysoka  Mała

Tomasz Kaliski

Wysoka Mała  50

1.   Jan Ciołek – przewodniczący, (Wysoka Mała 43)

 

2.   Dawid  Ćwikła

3.   Jan  Nowak

4.   Anna  Świtała

5.   Stanisław  Zabłocki

11.

Wysoczka

Edward Zbonik

Wysoczka 5

1.   Marek Grubich– przewodniczący, (Wysoczka 5)

 

2.  Michał  Koziarski

3.  Krzysztof    Łosoś

4. Michał  Szdzuij

 

12.

Miasto Wysoka

Bartłomiej Noculak

ul. Kościelna 33a

1.   Artur Kłysz – przewodniczący, (Plac Powst. Wlkp. 13/1)

2.  Kornelia   Kleczka

3.   Jan Stefen

4.   Piotr  Wieczorek

5.   Karol Wiśniewski

 

 

 

 

 

 

Adam Michniewicz
  • MIKROPORADY
  • PRGOK
  • SYSTEM DZ
  • WARP
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x